Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Nënkryetarja e LSI-së, njëkohësisht kandidate për deputete në Elbasan Monika Kryemadhi i quan votuesit e saj heronj dhe misionarë të demokracisë. Ajo thotë se votuesit përballuan një strategji terrori të drejtuar nga policia e Shtetit. “Miq, ju nuk jeni votues për mua por HERONJ, sepse përballuat me vendosmëri dhe...

TIRANË- Fushata elektorale po prodhon reagime të ndryshme nga forcat parlamentare që i kanë shpallur ‘luftë’ njëra-tjetrës, të paktën verbalisht. Zëvendëskryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i është përgjigjur deklaratës së ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, i cili i dha një mesazh kreut të Kuvendit Ilir Meta, duke e akuzuar...

TIRANE-E ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’ të gazetares Eni Vasili në ‘News24’, zëvendëskryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur ndër të tjera dhe për koalicionet paszgjedhore si dhe marrëdhëniet me kundërshtarët politikë. Kryemadhi tha se LSI do marrë të paktën 43 mandate. “Unë mendoj se është akoma herët...

TIRANE- Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka drejtuar gishtin nga ndërkombëtarët, për të treguar se fenomeni i kultivimit të kanabisit ne vendin tonë nuk është denoncuar siç duhet. Në emisionin “Studio e Hapur” me gazetaren Eni Vasili, deputetja Kryemadhi tha se përfaqësuesit e delegacioneve të huaja...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.