Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

SARANDË- Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 28-vjeçar, pasi i është gjetur një pistoletë dhe disa gram kanabis në makinë. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë, në zbatim të planit të masave për kapjen dhe ndalimin e personave të cilët paraqesin rrezikshmëri shoqërore,...

Ish-Drejtoresha e Zyrës së Rregjistrimit të Pasurive të Paluajtshme, në Sarandë Adriana Shehu, përfaqësuese e Partisë Socialiste, është arrestuar me akuzën për shpërdorim detyre. Ndalimi i saj është bërë me urdhër ndalimi nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Sarandë për veprën penale “Shpërdorim detyre” dhe “Pjesëmarrje në fushatën zgjedhore”. Mësohet...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.