Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një fotografi me diciturën: Olsi Rama dhe Tom Doshi vazhdimisht bashkë në fushatë. Kujtojmë se Tom Doshi ishte deputet i Partisë Socaliste, derisa u largua nga Grupi Parlamentar i PS pas akuzave publike që bëri në lidhje me Ilir Metën dhe me...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.