Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VLORË – Një gomone 9 metra e gjatë është gjetur në një magazinë në qytetin e Vlorës. Dyshohet se gomonia e gjendur në pyllin e Sodës, do të përdorej për trafik narkotikësh. Sipas policisë, janë ndryshuar të dhënat dhe motorët e gomones, si dhe është modifikuar për transport narkotikësh....

VLORË- Një 53-vjeçar ka rënë në pranga, pasi ushtroi dhunë fizike ndaj kunatës së tij. Ngjarja në fjalë ka ndodhur në Zvërnec të Vlorës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Harilla Balli, pas një sherri për motive të dobëta, ka humbur durimin, duke ka ushtruar kështu dhunë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.