Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANË- Një sherr banal i ka marrë jetën një 22-vjeçari në Tiranë mesnatën e kaluar. Bëhet fjalë për Marvi Mihalin, i riu që u konfliktua fillimisht me 19-vjeçarin Dejvi Bitraj dhe më pas u qëllua nga kushëriri i tij Eugen Bitraj. “BalkanWeb” mëson se Mihali dhe 19-vjeçari janë zënë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.