Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

SHKODËR- Shkodra u trondit gjatë mesnatës nga një vrasje, e cila si motiv të sajën kishte një konflikt pronësie. Ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë mjeku Ilir Alija, 40-vjeç, ndodhi rreth orës 23:40, në lagjen “Qemal Stafa”. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije për ‘BalkanWeb’...

Të shtëna armësh dhe një i vdekur në Cavallermaggiore, qytet i vogël në Savigliano, në Cuneo. Një shqiptar është vrarë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur para një lokali nate, ndërsa flitet për një larje hesapesh. Sipas raportimeve të para, një makinë është parkuar pranë një automjeti tjetër,...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.