Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Festivali i Kanës, aktorja indiane si një princeshë në premierën e Okja

Aktorja indiane Aishwarya Rai ka mahnitur të pranishmit sot në Festivalin e Filmit në Kanë.

Bukuroshja me këtë fustan të Michael Cinco është shfaqur rrezatuese në premirën e filmit Okja.

43 vjeçarja, është dukur si një princeshë me flokët e saj të drejtë dhe fustanin ngjyrë akulli.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 2 )

  • Orakulli@@@ qenka komunist i quan shfaqe te huaja kete festivalin e filmit dhe keto duhen te vishen me brekushe simas ketij trapit, pse cfare duhet te bejne te qajne hallin e te tjereve ik mer koqe mos fut hunden ne punet e te tjereve.

  • Ne nje kohe ku mijera femije e njerez te pafajshem vdesin nga lufta dhe mizorite e tjera, ky lloj salltaneti eshte i pavend per ato artiste qe e quajne veten krijesa njerezore.

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.