Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ky është njeriu më i armatosur në botë njohur ndryshe si ‘Njeriu Dragua’. Koleksionuesi i armëve është njeriu më i armatosur në SHBA – dhe në botë. Mel Bernstein, 71 vjeç, ka më shumë se 200 mitralozë, 80 automjete ushtarake dhe shumë hedhëse granatash. Bernstein nga Nju Jorku, është...

BRITANI E MADHE – Brad Pitt më një dashuri në re?! Pas ndarjes nga Angelina Jolie, aktori amerikan nuk po mendon më për martesën , të cilës i dha fund në shtator të vitit të kaluar. 53-vjecari është parë në një takim sekret dhe mjaft intim në Hollivud me...

Fqinja e tyre ka pasur ditëlindjen dhe North West dhe Penelope Disick shkuan si princesha në festën e saj në Los Angeles. Mikesha e Kardashian, Daphne Joy ka postuar një foto të 4-vjeçares North e veshuar me motivet hauaiane të bazuar në filmin Moana. Në një tjetër foto, të...

Emily Ratajkowski po kalon pushimet ne Itali dhe këto momente të bukura ka vendosur t’i ndajë edhe me fansat në rrjetet sociale. Modelja bukuroshja është ndalur në Toskanë për të shkrepur disa foto ku ajo shfaqet me bikini. Për fansat e saj, këto lloj fotosh janë të preferuarat e...

Blac Chyna është përfshirë në një aksident në orët e para të mengjesit, në Los Angeles. Sipas TMZ, ylli 29 vjeçar është përplasur me veturën e saj luksoze Rolls Royce. Sipas të njëjtit portal, ish e dashura e Rob Kardashian është larguar nga vendi i ngjarjes me ambulancë, ku...

Në Los Angeles në festën e Maxim për 100 femrat më hot, yjet e ftuar nuk kanë zhgënjyer me paraqitjen e tyre dhe janë prezantuar më seksi se asnjëherë. Mes dekoltesë, të çarave në këmbë dhe takave spektakolare, asgjë si ka mbetur imagjinatës. (da.xha/BalkanWeb)

Ndërkohë që edhe mediat e huaja sportive kanë uruar futbollistin shqiptar të Zvicrës për hapin e ri të hedhur në marrëdhënien e tij të dashurisë, Graniti dhe Leonita vazhdojnë pushimet në Miami. Pak ditë më parë futbollisti i propozoi në gjunjë së fejuarës së tij me një kuti unaze...

Besimtarët myslimanë kremtojnë sot ditën e Fitër Bajramin. Pas ditëve të agjërimit, lutjeve, adhurimeve dhe leximit të Kuranit, mijëra besimtarë ishin pjesë e festimeve dhe faljes së namazit të Bajramit të organizuar në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, për herë të parë pas hapjes së tij. Festimet e Fitër Bajramit...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.