Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Dashi Hëna e zellshme do të jetë në Shtëpinë e gjashtë, ndërsa Venusi ju rekomandon blerjen e sendeve të shtrenjta, duke ju bindur se prestigji dhe suksesi ecin krah për krah. Në punë do të jeni energjikë falë dyshes Diell-Pluton. Demi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri...

Dashi Do të keni romancë dhe krijimtari, me Hënën dhe planetët që ju mbështesin. Duke ndjekur intuitën tuaj, nuk mund të gaboni. Partneri dhe miqtë do t’ju kushtojnë vëmendje të veçantë dhe ju ndjekin në veprimtarinë e juaj të shumëllojshme. Demi Kanë të drejtë të urtët, kur ata thonë...

Dashi Mosmarrëveshjet në familje në mëngjes do të zgjidhen nga pasditja, falë dashurisë, por edhe Hënës që zhvendoset. “Armëpushimi do të nënshkruhet” para një akulloreje të shijshme, me ngjyra të ndezura, ashtu si personaliteti i juaj i hareshëm. Demi Gjatë ditës mendoni për dashurisë dhe gjatë natës mendja juaj...

Dashi Çifti Pluton-Uran që ju mbështet ju dhuron intuitë të jashtëzakonshëm. I perceptoni dëshirat e njerëzve dhe u dilni përpara me entuziazëm. Në negociata dhe komunikim vazhdoni të keni mbarësi: kontakti me publikun stimulon ide të reja. Demi Në kontakt me publikun jeni gjithmonë të preferuar, buzëqeshja juaj lehtëson...

Dashi Do të jetë një ditë për bashkëbisedime dhe hapje zemre. Nëse një histori është ende në ekuilibër midis miqësisë dhe dashurisë, duhet të jeni ju ata do vendosni për rrjedhën e mëtejshme të gjërave. Beqarët do t’u përkushtohen romancave artistike. Demi Do të keni tensione të vogla në...

Dashi Do të keni një ditë të këndshme, të formuar nga treshja Diell, Saturn dhe Jupiter në shenjën tuaj dhe ky i fundit përballë Hënës krijuese dhe sensuale. Fjalë romantike, por jo vetëm. Në çift do të komunikoni me shikime, përkëdhelje dhe gjeste dashurie. Demi Pozicioni i Hënës do...

Dashi 21 Mars – 20 Prill Sot do t’ju duhet t’i përshpejtoni gjërat, sidomos nëse fitimi vjen menjëherë. Bëni kujdes me shpenzimet, pasi do të keni dëshirë të kryeni shumë blerje sot. Megjithatë, nëse vendosni të bëni blerje të mëdha, tregohuni të zgjuar në zgjedhje. Demi 21 Prill –...

Dashi Nën ndikimin e Hënës që zihet me Saturnin, do të keni keqkuptime të mundshme në familje, e për rrjedhojë një ndjenjë fajësie për çdo gjë pa arsye. Klima e ftohtë ju bën të mbylleni në shtëpi, por angazhime të ndryshme ju shtrëngojnë të jeni në lëvizje. Demi Jupiteri...

Dashi Favorizimi nga Jupiteri do t’ju sigurojë mbështetjen e miqve të besuar, me të cilët mund të ndani përvoja të bukura dhe ide frymëzuese. Miqtë do t’ju ndihmojnë edhe për të zgjidhur çështje të mërzitshme praktike. U jini mirënjohës. Demi Nëse jeni duke jetuar një histori të bukur dashurie,...

Dashi Pas ditësh të mbushura me angazhime, po vijnë momente më të qeta. Do të ndiheni në formë, të qetë dhe në dispozicion të personit që ju qëndron në krah. Do të keni mundësinë të kaloni në veprim, duke realizuar edhe gjëra që i konsideronit shumë të vështira. Demi...

Dashi Është dita e duhur për të kaluar momente të mira jashtë qytetit me miqtë. Dikush do t’ju bëjë të ëndërroni, do t’ju marrë për dore dhe do t’ju çojë në vende që nuk i keni njohur më parë. Kjo është mundësi e mirë për të gjetur personin e...

Dashi Të acaruar nga Neptuni në qiellin tuaj që grindet me Hënën, këtë ditë do të shfaqnin anën më kryengritëse të karakterit. Nëse do të mendoni me qetësi, do ta kuptoni se askush nuk po e kërcënon realitetin tuaj të dashurisë. Demi Me Mërkurin, Venusin, Marsin dhe Jupiterin bashkëpunëtorë...

Dashi 21 Mars – 20 Prill Projekte më shumë ideale sesa reale, të dëshiruara me forcë nga Hëna lart në qiell që është armiqësore ndaj shenjës suaj. Kujtoni proverbin ‘Ai që të lavdëron shumë, të dëmton’. Në çift keni tendencën t’i imponoheni partnerit, duke besuar në tolerancën dhe dashurinë...

Dashi Urani do të ndikojë tek ju, duke bërë që të jeni veçanërisht dyshues dhe gjaknxehtë. Probleme të pazgjidhura do të kthehen në qendër të vëmendjes. Duke menduar mbi zgjedhje të bëra së fundi që ju kanë bërë të lumtur do t’ju ndihmojë të jeni në humor të mirë...

Dashi Falë bashkëveprimit të Neptunit në shenjën tuaj, priten gjëra të mira në fushën e dashurisë. Përgatituni të përfitoni. Do të keni në maksimum aftësinë tuaj tërheqëse dhe joshëse. Jeni duke shkuar drejt një të ardhmeje të shndritshme në dashuri. Demi Me ndikimin Hënës që bashkëvepron me Venusin, pritet...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.