Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Vrasja në atentat e Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dauti, në autosradën Tiranë-Durrës, ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të deputetit demokrat, Gent Strazimiri, njëherazi ish-zv/ministër i Brendshëm. Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Strazimiri duke hequr paralele me bllokimin e djeshëm të rrugëve nga opozita, shprehet se “është bllokuar...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.