Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Krerët evropianë miratuan sot zgjatjen me gjashtë muaj të sanksioneve të rënda ekonomike që BE-ja i ka vendosur Rusisë për rolin e saj të dyshuar në konfliktin ukrainas, njoftoi presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk. Këto sanksione të vendosura në verën e vitit 2014, që shënjestrojnë kryesisht bankat dhe...

TIRANE– Policia e kryeqytetit ka finalizuar operacionin ‘kredia’ ndërsa janë arrestuar 7 persona dhe një tjetër është shpallur në kërkim. Sipas policisë, të arrestuarit kanë përfituar kredi konsumatorë në kohë të ndryshme pranë një shoqërie financiare duke përdorur dokumente të falsifikuara. Njoftimi i policisë: Më datë 22.06.2017, Specialistët e...

Keidi Bare dëshiron që të provojë shanset e tij te skuadra e parë e Atletikos së Madridit, aq më shumë gjatë këtij sezoni kur skuadrës së Simeones i është bllokuar mundësia për të blerë futbollistë gjatë verës. Në një intervistë për “Panorama Sport”, futbollisti i Atletikos së Madridit dhe...

Keidi Bare dëshiron që të provojë shanset te skuadra e parë e Atleticos së Madridit. E gjithë kjo pasi skuadrës së Diego Simeones i është bllokuar mundësia për të blerë futbollistë gjatë verës. Në një intervistë për “Panorama Sport”, futbollisti i Atleticos dhe i Kombëtares Shpresa bën me dije...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.