Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

BRITANI E MADHE – Para pak kohësh Alessandra Ambrosio ka thënë me shaka se është “gjithmonë me pushime” dhe kjo gjë vjen falë punës së saj si modele, pasi e lejon që të udhëtojë në vende të mrekullueshme shumë shpesh shkruan Daily Mail. Të enjten, bukuroshja braziliane postoi një...

Nga: Mira Bregu, OKB, Gjeneve Për Ditën Botërore Humanitare , Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Antonio Guterres në thirrjen e tij për gjithë liderët botëror, ndër të tjera u shpreh: “Është shumë e vështirë për mua, të mos kujtoj në këtë moment në më shumë se dhjetë...

Nga: Dr. Mirela Oktrova Lajmet e ditëve të fundit për zbulime rrjetesh prostitucioni, që veprojnë në qendër të Tiranës, ka kohë që s’përbëjnë më sensacion. Ekzistenca e dukurisë nuk përbën më lajm, po vetëm konfliktet e aty-këtushme të autoriteteve me të. Po ndonëse gjatë pranë dukurisë, ne si shoqëri...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.