Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Partia Demokratike përfaqëson të vetmen alternativë që ofron zhvillim ekonomik, si edhe është e vetmja parti që ka një plan për të ringjallur ekonominë e vendit, të hapë vende pune dhe të investojë shumë në edukim dhe kërkime shkencore. Gjithashtu, parakusht i zhvillimit ekonomik është reforma në drejtësi, sundimi...

DURRES– Ish-kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka vijuar akuzat ndaj Rilindjes dhe kryeministrit Edi Rama, duke i bërë përgjegjës për trafikun e drogës në vend. Nga Durrësi, ku LSI ka zhvilluar takimin përmbyllës të fushatës elektorale, Meta ka kujtuar avionët e drogës të rrëzuar në Divjakë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.