Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Totenham ka siguruar transferimin e parë të kësaj merkato vere kur kanë mbetur pothuajse dhe dy javë nga mbyllja e saj. Londinezët e drejtuar nga Mauricio Pochetinno kanë siguruar shërbimet e mbrojtësit të Ajax Davinson Sanchez për shifrën e 50 mln eurove. Kolumbiani sipas njoftimit në faqen e klubit...

E krijuar në vitin 1939, dieta e orizit ka pasur shumë raste suksesi, pasi lidhet me një regjim disintoksikues, i cili pavarësisht emrit, ka të bëjë vetëm me konsumin e orizit, por edhe të produkteve të tjera ushqimore. Kjo dietë ju lejon të luftoni kaloritë, shqerenat dhe proteinat, pa...

Çudi shqiptare në futbollin e femrave. Në mungesë të një arbitri, miqësorja e djeshme e futbollit të femrave mes Kinostudios dhe Mitrovicës e luajtur në Yrshek është drejtuar nga shoferi i automjetit, një ish-arbitër në karrierën e tij, që transportoi skuadrën mike drejt kryeqytetit. Ndeshja ishte planifikuar të luhej...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.