Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Këtë fundjavë të nxehtë vere, fëmijët e politikanëve sigurisht që ia kanë dedikuar relaksit e pushimeve. “BalkanWeb” raporton se temperaturat e larta kanë detyruar çiftin simpatik, Franko Naço dhe Eliza Haxhinasto që të mos t’i rezistojë pushimeve nën aromën e detit. Në një foto në të postuar në faqen...

SHBA – Ndahet nga jeta në moshën 71-vjecari aktori John Heard, i cili njihet më së shumti për rolin e tij në filmin i Vetmi në Shtëpi. Aktori amerikan u gjet i pajetë të premten në dhomën e tij të hotelit në Kaliforni. Mjekët kanë konfimruar vdekjen e tij...

SHBA – Irina Shayk pozon nudo për edicionin spanjoll të revistës së famshme “Vogue”. Vetëm 4 muaj pas lindjes së vajzës, Irina ka pozuar e zhveshur lakuriq për revistën prestigjioze, duke realizuar një set fotografik shkruan Daily Mail. Edhe pse kanë kaluar shumë pak kohë nga sjellja në jetë...

Enca Haxhia nuk ka ndërmend të ndalet. Edhe pse ajo ka forma të bëshme, nuk nguron asnjeherë ti ekspozoje ato. Këtë herë kengetarja ka postuar ne Snapchat foto ku ekspozon gjoksin e duke terhequr vëmendjen e fansave. (da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.