Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Pas divorcit me Johnny Deep, duket se është kthyer qetësia për Amber Heard. Artistja, me fotot e postuara në Instagram ka zyrtarizuar marrëdhënien e saj me sipërmarrësin Elon Musk. Konfliktet e vjetra në dashuri ja kanë lënë vendin një historie dashurie me të qetë, raporton tgcom. Themeluesi i PayPal,...

KINE-Pamjet e parkimit të një makine të postuara në Youtube, janë vërtetë komike. Një grua tenton të fusë makinën mes dy makinave të tjera të parkuara, por pavarësisht ndihmës të shoqes së saj nuk arrin dot. Të dyja femrat nuk dorëzohen, në fillim përpiqen të shtyjnë makinën me dorë,...

DUBAI – Për të pasurit një banjo me çmim marramendës 1 milion dollarë mund të jetë thjesht normale dhe nuk futen tek luksi. E kryesisht ata që e kanë këtë luks janë kryesisht sheikët arabë, ku Dubai është vendi më i mirë për t’i “shfaqur” ato raporton Daily Mail....

KINË- Një kompani e Kinës ka kthyer sërish në treg laptopët me përmasa shumë të vogla. Më parë të kemi parë të tillë laptopë si për shembull laptopët e quajtur “netbook”. Ndërsa kinezët vijnë me laptopin i vogël të quajtur “GPD” është një laptop i vogël i cili ka...

Për shekuj të tërë shumë njerëz kanë besuar se lënda e parë e arit është më e shtrenjta në botë. Por, kjo gjë është mëse gabim! Këto janë lëndët më të shtrenjta në botë 1. Guri i Zhadës, 170 milionë dollarë 2. Antimatura, 62.5 trilion dollarë për gram 3....

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.