Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Presidenti amerikan Donald Trump dhe disa eksponentë të tjerë të qeverisë, të cilët e shoqërojnë në vizitën e tij në Arabinë Saudite kanë marrë pjesë në kërcimin ceremonial të shpatave. Videoja ku Trump kërcen me një shpatë në dorë po bën xhiron e botës. Në video duket sekretari i...

Noizy është një prej reperëve më të dashur në trojet shqiptare. Përveç se është këngëtar, reperi herë pas here kryen edhe vepra humanitare, këtë e dëshmoi kur mblodhi kontributet e shumë miqve të tij pë Reantën, vogëlushen që u bë misioni special i News24 e “BalkanWeb”. Këtë herë Noizy...

Protagoniste e dasmën sigurisht që ka qenë ajo Pippa Middleton, por edhe të ftuarit e vegjël mes tyre George dhe Charlotte, fëmijët e Kate dhe William, kanë arritur të marrin momentin e tyre të lavdishëm duke u fotografuar nga fotografët në dasmën e tezes së tyre dhe duke marrë...

Aktori dhe regjisori i njohur, Laert Vasili, ka vendosur të bëhet pjesë e LSI-së. Gjatë një takimi me të rinjtë e LRI-së në Tiranë, Klajda Gjosha e ka prezantuar para të pranishmëve aktorin, i cili përfaqëson dhe një grup të madh artistësh që kanë vendosur t’i bashkohen LSI-së. Duke...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.