Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Dua Lipa, gjithnjë e më shumë po shndërrohet në këngëtaren më të preferuar në botë. Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka performuar në emisionin më të shikuar amerikan, Jimmy Kimmel live, në Los Angeles, ku ka kënduar disa hite të saj. Me një fustan të shkurtër të lule,...

Në shkurt ajo njoftoi se pret binjakë me bashkëshortin Jay Z. Dhe të enjten, Beyonce ka treguar foto me barkun e saj të madh në Instagram. 35 vjeçarja është shfaqur me një fustan të gjerë dhe të shkurtër dhe me çizme mbi gju duke treguar format e saj rrumbullake....

Elsa Pataky është shfaqur superseksi në kopertinën e Elle Spagna, ku duket e zhveshur, ndërsa fotot në brendësi të revistës janë shumë hot… Elsa është nënë e tre fëmijëve dhe gjithmonë thotë se ndjehet shumë mirë me format e saj. Për të tjerat ju mbetet ju të vlerësoni fotot...

SHBA-Këngëtare e suksesshme, artiste, modele, stiliste dhe tani një kasiere, por vetëm për një ditë. Me rastin e pop-up store të Fenty x Puma, një dyqan i përkohshëm në Milk Studios të Los Angeles, për të prezantuar koleksionin e ri, Rihanna është vënë në rolin e kasieres. Pas autografeve...

Beyonce është në muajt e fundit të shtatzënësisë së saj dhe sic shihet dhe nga pamjet ajo ka shtuar shumë në peshë. Mbretëresha e Popit, është fotografuar me një fustan të shkurtën të kuq, shumë dekolte dhe me flokët gërsheta, teksa dilte nga një restorant në shoqërinë e bashkëshortit...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.