Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Belen Rodriguez shquhet për format e saj perfekte. Shoëgirli argjentinas ka postuar në rrjetet sociale një foto me bikini buzë detit. Komentet dhe pëlqej nuk kanë munguar duke komplimentuar bukuroshen për format e saj. (da.xha/BalkanWeb)

Ajo është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq në Festivalin e 70-të të filmit në Kanë dhe Kendall Jenner ka shfrytëzuar momentin për të marrë ca pushime, duke treguar format e saj, me një kostum plazhi leopard. Modelja 21 vjeçare është fotografuar në shoqërinë e motrës së saj...

Ende pa nisur mirë sezoni veror, Marina Fara ka filluar plazhin. Vajza seksi e këngëtares ka treguar edhe njëherë që është seksi me foton e postuar vetëm para pak minutash. E shtrirë në shezlong, ajo është zhveshur topless për t’u siguruar që të marrë ngjyrë të njëtrajtshme. Arrijmë ta...

Në Festivalin e Kanës 2017 vazhdon të ëndërrohet. Edhe falë mbërritjes së bukuroshes Nicole Kidman, e cila ka magjepsur me daljes e saj në tapetin e kuq, ku është prezantuar një film jashtë konkurrimit, ‘How to talk to girls at parties’ të John Cameron Mitchell, ku Kidman luan. Artistja...

Reperi kanadez Drake ka arritur një rekord të ri duke mundur Adelen në Billboard Music Awards 2017, që u mbajt mbrëmjen e djeshme në T-Mobile Area të Las Vegasit, duke fituar plot 13 çmime, (rekordi mbahej nga Adele e cila në 2012 fitoi plot 12 çmime), transmeton tgcom24. Manifestimi,...

Duartrokitje të stuhishme për ish vajzën e Twilight, Bella Swan. Në Sallën Bunuel në Festivalin e Kanës 2017, Kristen Steëaet, është shfaqur me flokë shumë të shkurtër, bionde, fustan të gjatë dhe nën petkun e skenografes dhe regjisores. Ish vampirja ka prezantuar ‘Come Smim’, një film me metrazh të...

Kendall Jenner ka marrë të gjithë vëmendjen e të pranishmëve në Kane. 21 vjeçarja dukej e mrekullueshme me një fustan të Marni Senofonte, shkruan Daily Mail. Pjesëtarja e familjes Kardashian është shfaqur spektakolare me fustanin e saj me bisht mbrapa dhe përpara të shkurtër, duke treguar këmbët e saj...

Noizy është një prej reperëve më të dashur në trojet shqiptare. Përveç se është këngëtar, reperi herë pas here kryen edhe vepra humanitare, këtë e dëshmoi kur mblodhi kontributet e shumë miqve të tij pë Reantën, vogëlushen që u bë misioni special i News24 e “BalkanWeb”. Këtë herë Noizy...

Nëna e Bleona Qeretit duket se po shijon rrezet e diellit. Oli Qereti, në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një foto me bikini. Kujtojmë se jo rrallë herë në intervista të ndryshme, Bleona thur lavde për prindërit e saj, që padyshim janë mbështetja e saj më e...

Rebele dhe sensacionale, Cara Delevigne e veshur me të zeza dhe me kokën e saj të qethur zero, ka marrë të gjithë vëmendjen e fotografëve në ‘Magnum x Moschino Party’ i organizuar për edicionin e 70-të të Festivalit të Kanës, tranmeton tgcom24. Pasi ka qethur kokën tullac, për një...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.