Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE – Policia ka nxjerrë njoftimin zyrtar në lidhje me plagosjen që ndodhi mbrëmjen e sotme në Tiranë pranë gjimnazit “Partizani”. Nga verifikimet paraprake ka rezultuar se në rrugën “4 Dëshmorët”, është gjendur shtetasI Edison Delia 26 vjeçar, i shtrirë dhe i gjakosur i cili është transportuar në spitalin “Ushtarak”,...

FIER– Një sipërfaqe me ullinj dhe shkurre janë djegur në Patos të Fierit. Nga flakët janë djegur dhjetëra rrënjë ullinj, ndërsa rrezikohen edhe disa banesa pranë. Në vendngjarje ka mbërritur shërbimi zjarrfikës të cilët po punojnë për neutralizimin e flakëve. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit. Forca policie në...

ITALI- Tetë të arrestuar në Padova, të gjithë shtetas shqiptarë për shpërndarje droge. Skuadra e lëvizshme e Padovës ka shkatërruar një organizatë kriminale që vepronte në Padovan e Sipërme. Kapoja i grupit Dario Myftiu është arrestuar dje në Shqipëri falë bashkëpunimit me Interpol. Po kështu, 4 shpërndarës të tjerë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.