Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE– Ministrja e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Olta Xhaçka e ka cilësuar një premtim të mbajtur të qeverisë, shpërndarjen e kësteve për ish-të përndjekurit politikë. Nga studio e emisionit “Njerëz në Fokus” me gazetaren Ola Bruko në “News24”, ministrja Xhaçka tha se aktualisht po vijohet me shpërndarjen e këstit...

TIRANË- Një tjetër urgjencë është bllokuar sot në hyrje të kryeqytetit për shkak të protestës së opozitës. Mësohet se një autoambulancë e spitalit të Fierit me një të ri në gjendje të rëndë është bllokuar pranë sheshit “Shqiponja”. Policia ka bërë thirrje me altoparlant që protestuesit të lirojnë rrugët...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.