Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

E ardhmja mund ta kryqëzojë rrugën e Ivan Balliut me Mario Balotelin. Sipas mediave franceze, mbrojtësi shqiptaro-spanjoll mund të transferohet te Nisa në afatin kalimtar të kësaj vere. Portali sportiv “mercato365” shkruan se 25-vjeçari do të largohet nga Metzi pas këtij sezoni si lojtar i lirë, duke qenë se...

Sektori i Garave në FSHF ka përcaktuar kalendarin e javës së 31-të të Kategorisë Superiore. Sipari i javës së 6 nga fundi do të ngrihet nga derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit që do të luhet ditën e premte në orën 19:00. Më pas të shtunën dhe të...

Florian Marku fiton ndeshjen e sotme ndaj serbit Stefan Suskavcevic. Boksieri shqiptar ka turpëruar atë serb teksa e ka mposhtur në raundin e parë dhe për këtë gjë i mjaftuan vetëm 2 minuta. Florian Marku u gjend në vështirësi në fillim, por më pas përmbysi gjithçka duke e kthyer...