Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Celsi dhe Real Madridi, kampionë të Anglisë dhe Spanjës, kanë gjetur akordin për transfertën e sulmuesit spanjoll, Alvaro Morata, bëri të ditur klubi anglez. “Celsi dhe Real Madrid kanë gjetur akordin për transfertën e Alvaro Morata në Stamford Bridge”, theksonte Celsi, një informacion që është konfirmuar edhe nga Real....

Ballina Sport Arsene Wenger vendos rekord në Premierë League. Arsene Wenger ha hyrë në analet historike të Arsenalit dhe Premier League. Trajneri francez tashmë është bërë “mësuesi” më së shumti ditë të qëndruara në ndonjë klub anglez. Në këtë formë, Wenger ka lënë pas ish-trajnerin e Manchester Unitedit, Sir...

Christian Pannuci mori zyrtarisht drejtimin e përfaqësueses shqiptare të futbollit. Por tekniku i kuqezinjve është një figurë krejtësisht ndryshe. Në konferencën e djeshme për shtyp u shfaq shumë i qeshur, entuziast, me emocione, i sigurtë dhe me batuta por kur Panucci nervozohet bëhet i “keq”. Ndërkaq, së fundmi para...

Mesfushori i Real Madrid, Mateo Kovaçiç mund të rikthehet tek Interi. Gazetari i njohur sportiv italian Gianluca Di Marzio raporton se drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio është takuar me menaxherin e mesfushorit kroat, për të diskutuar rikthimin e Kovaçiç në “San Siro”. Di Marzio thotë se detajet e...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.