Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

NGA ZONJA VJOLLCA Përbërësit ½ patëllxhan ½ kungull të njomë ½ spec i kuq 1 qepë e vogël 1 thelpi hudhër Kripë, piper i zi 4 kokrra vezë 3 lgj qumësht 2 lgj ullinj të zi Erëza sipas dëshirës Përgatitija Fillimisht presim patëllxhanin dhe kungullin në kubikë me brinjë...

NGA ZONJA VJOLLCA Përbërësit 400 gr fileto pule 2 kokrra portokalle 300 gr presh 1 lç piper jeshil kokërr 170 ml verë e bardhë 2 lgj majdanoz i grirë 3 lgj vaj ulliri Kripë, piper i zi Përgatitja Lajmë me ujë të ngrohtë portokallet dhe pasi ti kemi tharë...

Vrasja në atentat e Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dauti, në autosradën Tiranë-Durrës, ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të deputetit demokrat, Gent Strazimiri, njëherazi ish-zv/ministër i Brendshëm. Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Strazimiri duke hequr paralele me bllokimin e djeshëm të rrugëve nga opozita, shprehet se “është bllokuar...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.