Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANË- Ndërsa protesta 60 minutëshe e opozitës ishte paqësore, ndonëse u bllokuan 5 rrethrrotullimet kryesore të Shqipërisë, përfshi këtu dhe sheshin “Shqiponja” dhe rrethrrotullimin tek Teknologjikja në Tiranë, duke iu lënë mundësi kalimi vetëm ambulancave, GSH.al ka publikuar një video përmbledhëse të të gjitha lëvizjeve të kryedemokratit Lulzim Basha....

KINE-Pamjet e parkimit të një makine të postuara në Youtube, janë vërtetë komike. Një grua tenton të fusë makinën mes dy makinave të tjera të parkuara, por pavarësisht ndihmës të shoqes së saj nuk arrin dot. Të dyja femrat nuk dorëzohen, në fillim përpiqen të shtyjnë makinën me dorë,...

TIRANË- Një tjetër urgjencë është bllokuar sot në hyrje të kryeqytetit për shkak të protestës së opozitës. Mësohet se një autoambulancë e spitalit të Fierit me një të ri në gjendje të rëndë është bllokuar pranë sheshit “Shqiponja”. Policia ka bërë thirrje me altoparlant që protestuesit të lirojnë rrugët...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.