Kryetari i Bashkisë së kryeqytetit Lulzim Basha së bashku me personalitete të tjera ka përkujtuar sot në një ceremoni të posaçme, 102-vjetorin e Pavarësisë së Tiranës. Duke e marrë veprën e patriotëve tiranas si një shembull frymëzimi, Basha ftoi qytetarët ti kalojnë sfidat, bllokimet dhe pengesat e sotme me të njejtin frymëzim.
(er.cu/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: