Gazetari Blendi Salaj i ftuar në emisionin “A show” në “News 24” nga Adi Krasta, u pyet nëse maxhoranca do të shkarkojë Metën.


Salaj u shpreh se maxhoranca është nisur që “t’ia hajë kokën”.


Unë besoj se janë nisur që t’ia hanë kokën. Unë mendoj që ishte gjë e mirë që 30 qershori përfundoi mirë.  Mund të kishte përfunduar edhe më keq. Meta mendoj se është një kokë që është ngritur nga kjo qeveri”, tha Salaj, gazetar.


(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: