Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Adelina Tahiri s’ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe në profilin e saj Instagram ajo ka ndarë në Instastory një foto të djalit të saj të vogël.


I kthyer me kurriz me flokë të zinj dhe i veshur me një komplet bezhe që mban krah engjëlli Joni i vogël duket shumë i ëmbël.


Këngëtarja u martuar rreth 9 muaj me parë me avokatin maqedonas Serjoza Markov me të cilin ka dhe djalin e vogël.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri