Me duart në zemër, kokën e ulur dhe sytë e mbushur me lot. Kështu është shfaqur Adriana Lima në pasarelën e shoët më të famshëm në botë.


Pas 19 viteve ajo ka magjepsur sërish fansat e saj me puplat seksi të ‘Engjëllit’ të Victoria Secret, duke njoftuar edhe lamtumirën nga shtëpia më e famshme e veshjeve.
Duartrokitje dhe ovacione për modelen bukuroshe e cila përlotet duke cuar publikun në delir.


Brunia braziliane më sytë blu magjeps edhe një herë, jo vetëm me format seksi dhe të brendshmet tyl, por edhe për emocionin e sfilatës së saj të fundit në pasarelën e të brendshmeve.
Lamtumira e saj mbetet në kujtesë, dhe në një video Lima tregon karrierën e saj të gjatë me linjën e me të brendshmeve.
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri