Me një fustan shumë të shkurtër, që i nxirrte në pah dekoltenë shpërthyese dhe të brendshmet, Aida Yespica ka festuar ditëlindjen e saj duke u fokusuar më shumë tek sensualiteti.


Teksa shuan qirinjtë gjatë festës, rrethuar nga miqtë e saj, djali dhe i dashuri Geppi, 37 vjecarja zbulon të brendshmet e saj.


Një tortë me çokollatë, shumë alegri dhe sensualitet janë përbërësit e festës së Aidës, që në Ibiza i lejon vetes një natë të shfrenuar zbavitëse.


(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri