LEZHË

Një person ka humbur jetën në një aksident në Lezhë paraditen e sotme. Sipas të dhënave të para, aksidenti ka ndodhur në rrugën e vjetër Lezhë-Laç, pranë fshatit Malbardhë.Në makinë ndodheshin një çift bashkëshortësh dhe ka gjetur vdekjen burri, ndërsa gruaja ka mbetur i plagosur. Një ambulancë dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.