Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldre të Lezhës.


Raportohet se tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, duke lënë të plagosur rëndë katër persona. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit të rëndë, por pritet që policia të nisë hetimet.


Ndërkohë, të aksidentuar janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Lezhës.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: