ELBASAN

Një fëmijë ka mbetur i plagosur në një aksident të ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në fshatin Mengël, ku shtetasi E.P., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Hondai” ka aksidentuar një fëmijë rreth 12 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan për veprimet e mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.


(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb