KORÇË

Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Korçë-Kapshticë. Gazetarja Lorena Kodra, raporton se një makinë tip Benz është përplasur me një trailer dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur.


Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Belorta. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe  po punojnë për dokumentimin e saj.


(BalkanWeb)


Etiketa: