LIBRAZHD

Një fuoristradë është përplasur me një automjet të tonazhit të rëndë në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan në vendin e quajtur “Kthesat e Murrashit”. Për pasojë automjetet kanë pësuar dëmtime të konsiderueshme dhe dy persona kanë mbetur të plagosur.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Burime nga vendngjarja raportuan se aksidenti për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi pasi automjetet kanë qenë duke lëvizur me shpejtësi, ndërsa qarkullimi ka qenë mjaft i dendur.


Edhe moti i keq i shoqëruar me reshje të dendura ka favorizuar aksidentin. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për normalizimin e qarkullimit të automjeteve.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb