Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrogozhinë. Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesit i mjetit, një shtetas turk.


Dyshohet se shkak i aksidentit mendohet është bërë terreni i rrëshqitshëm në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.


Drejtuesi i mjetit ka pësuar dëmtime të lehta dhe ka marrë mjekim. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet e hetimore.

(m.k/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb