TIRANË– Një aksident ka ndodhur sot në Tiranë me pasojë vdekjen e një personi. Sipas të dhënave paraprake, aksidenti ndodhi rreth orës 14:16, në rrugën dytësore në Yrshek.


Një mjeti tip “kamion” me drejtues shtetasin A. Sh., ka aksidentuar me pasojë vdekjen e menjëhershme një këmbësor të gjinisë mashkull ende të paidentifikuar.


Shërbimet e Policisë dhe drejtuesi i mjetit, shtetasi A. Sh., ndodhen në vendngjarje, po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduariale.


(m.k/BalkanWeb)