KORCE


Të tjera detaje nga aksidenti i rëndë në Korçë ka siguruar për BalkanWeb gazetarja Lorena Kodra.


Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në trotuar.

Atë e bijë kanë gjetur vdekjen në një prej rrugëve në afërsi të Unazës së qytetit.


Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij, P. Hoxha, 6 vjeç, u goditën nga automjeti pasi drejtuesi i njërit prej tyre humbi kontrollin e mjetit.

Ndërkohë në polici janë shoqëruar Lorenc Pallashi dhe Petrit Kupe.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 (e.f/BalkanWeb)

Etiketa: