Tragjik ka rezultuar fati i aktorit italian Federico Palmieri, i cili u gjet i varur në banesën e tij. Ngjarja ndodhi në dje pasdite në Piazza të Bolonjës. Siç raportojnë mediat italiane ai ishte gjetur në kopshtin e banesës, i varur në litar.


Po ashtu thuhet se aktori jetonte me nënën dhe qenin e tij.


Deri më tani nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rëndë që e çuan aktorin të ndërmerrte hapin e rëndë.
(ed.me/BalkanWeb)


Etiketa: