Ish-miss Shqipëria Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman u martuan bashkë në muajin shkurt në një ceremoni luksoze në Los Angeles.


Pas dasmës dhe muajit të mjaltit, modelja dhe aktori u rikthyen në Stamboll, ku kanë vendosur të vazhdojnë jetën.


Në rrjetet sociale, ku është mjaft aktive bukuroshja shqiptare tha me shaka se ka shumë gjëra që do t’i publikonte, por nuk e lejon ‘Çenari’, shkruan tg.


tolgahan-sayisman-almeda-abazi

Aktori turk i ka vendosur ‘kufizime’ edhe në sport, duke i kërkuar që të jetë tifoze e skuadrës së futbollit të Fenerbahçes dhe jo e Galatasarayt.

Ndërkohë, çifti po vazhdon me projektet e tyre, ku gjersa Almeda po merret me spektakle, Tolga ka filluar xhirimet e një seriali të ri.

Almeda 2

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: