SHBA – Dy ditë më parë aktorja e njohur Eva Longoria solli në jetë femijën e saj të parë. Ditën e djeshme ajo publikoi një foto të vogëlushit të saj, duke ëtë gjithë ata që e uruan për lindjen e tij.


“Përshëndetje botë. Ju prezantoj me Santiago Enrique Bastón. Faleminderit të gjithëve për urimet e ngrohta”,-shkroi Eva dy ditë më parë. Aktorja e njohur i është mirënjohëse Zotit, që e bekoi me një mrekulli të tillë. Ajo dhe bashkëshorti i saj José “Pepe” Bastón janë shumë të lumtur me ardhjën në jetë të fëmijës së tyre.Eva Longoria ka dhënë edhe një mesazh për fëmijët të cilët janë ndarë nga familjet e tyre, për shkak të krizës së emigrantëve.
“Me lindjen e djalit tim, nuk mund ta imagjinoj sesi prindërit i kanë ndarë nga fëmijët e tyre. Unë nuk mund ta imagjinoj mos ta kem në duar djalin tim. Familjet duhet të qëndrojnë së bashku, prandaj, ata duhet të bashkohen sa më shpejt”,-ka shkruar aktorja e njohur në Instagram.
(BalkanWeb)

Etiketa: