TIRANE


Aktorja e njohur turke, Farah Zeynep Abdullah me pushime në Shqipëri. E njohur në vendin tonë në telenovelën turke “Kurt Sejiti dhe Sura”, Farah është një aktore shumë e dashur për publikun shqiptar.


  • foto galeri
  • foto galeri

‘Sura’ ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë pushime me familjen. Dy ditë më parë aktorja postoi një foto nga Sarand në Instagram krah së cilës shkruante. “E dua Shqipërinë”. Ndërsa ditën e sotme, aktorja ka publikuar foto nga Radhima.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb