“Momenti që mezi pres çdo ditë… të zhytem në vaskën time’ shkruan Alena Seredova në Instagram, duke publikuar një foto shumë erotike.


Një foto shoh-nuk-shoh, në të cilën nudizmi i modeles është thjesht i dukshëm por i pa ekspozuar.
Shfaqet vetëm dekolteja dhe një anë e gjoksit, që gjithsesi mbetet i fshehur në gjunjë. Kaq mjafton për të bërë fansat të çmenden.


Zakonisht ajo publikon vetëm momente të kaluara nga jeta e saj private me familjen, për këtë arsye ta shohësh në një moment kaq intim është shumë intriguese. Mjafton një shikim manjetik, një buzëqeshje, pak trup i zbuluar dhe mbi Alenan vërshojnë komentet dhe zemrat.


Të shumta vlerësimet në rrjetin social Instagram ku shumë prej tyre pyesin: ”Si është e mundur që Buffon e ka lënë t’i ikë nga duart një femër si kjo”?

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri