Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në pah kofshët e tonifikuara dhe format perfekte.


Engjëlli i Victoria Secret’s i ka mahnitur të gjithë gjatë parakalimit të saj me premierën e filmit “Les Misérables”.


38-vjeçarja ka treguar pothuajse me detaje të gjithë modelin e fustanit të saj të kuq, shoqëruar me sandalet ngjyrë ari, si dhe një make-up që binte në sy.


(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri