Miss në Shqipëri dhe aktore shumë e njohur në Turqi, Almeda Abazi ndodhet në Shqipëri për të drejtuar njërin nga emisionet e kërcimit, ku edhe po njihet më shumë me publikun shqiptar.


Në imazhet e fundit të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, shohim se Almeda mbrëmjen e kaluar është duket e mrekullueshme.


Veshur me një fustan ngjyrë blu ajo dukej si një flutur, kurse në fund falënderon të gjithë që e kanë parë postimin e saj.
almeda-615243140451524314080


Etiketa: