Prezantuesja, aktorja dhe njëherësh këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi, një javë më parë u bë nënë e një djali. Ajo dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman, mirëpritën fëmijën e parë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Efehan.


Ndonëse kanë kaluar disa javë prej se është bërë nënë, Abazi tani për herë të parë ka publikuar një imazh me djalin në momentin kur e mori në krah.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri