TIRANE Almeda Abazi ishte e ftuar në emisionin You&Me në NRG Radio. Bukuroshja shqiptare foli shumë çeshtje të ndryshme rreth karrierës dhe bashkëshortit të saj turk aktorit Tolgahan Sayışman.
auto_almeda-abazi-650x3581521214553
Një ndër fjalët e përzgjedhura për të diskutuar ishte “xhelozi”. E lidhur me këtë bukuroshja 26-vjeçare e sqaroi siç duhej: “Kemi një punë që nuk na lejohet të jemi xhelozë.
850x636_Tolgahan-Sayisman-Almeda-Abazi-1000x650-1000x640-735x4001492171011
Edhe sikur unë të jem xheloze nga brenda, nuk më lejohet të jem xheloze sepse e dija se me kë kisha të bëja para se të martohesha kështu që…”. Gjithashtu ajo i wshtw pwrgjigjur edhe pyetjes sw moderatorwve nw lidhje me vwrtetwsinw e puthjeve dhe pwrkwdheljeve nw ekran.


Po sigurisht që janë prej vërteti, nuk ka montazh në puthje… Mundohem tw mos i shoh, por jetojmë në një kohë që është e pamundur tw mos i shohësh. Kjo nuk është xhelozi, por më bën të ndihem keq.”- ka thwnw Almeda. Edhe bashkwshorti i saj wshhtw xheloz.


“Meshkujt janë pak më xhelozë në këtë aspekt, unë e kam thënë edhe para Tolga-s që nuk do të pranoja kurrë një rol që ka puthje, megjithëse kjo nuk është e lejuar. Por ia kam bërë njëherë si presion, i kam thënë nesër mund të bëj dhe unë një rol të tillë, me këto skenat dhe pashë që iu skuqën veshët dhe iu rrudhën sytë”- përfundon Almeda.
(BalkanWeb)


Etiketa: