TIRANE – Almeda Abazi është pa asnjë diskutim një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Pas aktrimit, kërcimit dhe moderimit sfida më e re për Almeda Abazin është kënga.View this post on Instagram


Coming Soon! @connectionrecords

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on


Kohët e fundit ish-Miss Shqipëria është duke punuar për të hedhur në treg videoklipin e saj të parë. Për realizimin e projektit ajo ka bashkëpunuar me një nga artistët më në zë turq, Burak Yeter dhe kënga mban titullin “Alabama”.

Ditën e sotme Almeda ka publikuar në ‘Instagram’ pamjet e para të videoklipit dhe duket se kënga do të dalë në treg shumë shpejt. Në videon e publikuar pranë Almeda shfaqet mjaft joshëse. Kujtojmë që bukuroshja shqiptare është martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)