TIRANE

Ambasadori i BE Luigi Soreca ka zbritur në terren këtë 30 qershor. Soreca ka zgjedhur të inspektojë qendrën e votimit, tek ‘Liceu artistik’, në kryeqytet.


Në një pronocim për mediat, Soreca u përgjigj se ndodhet në këtë qendër vetëm për të vëzhguar.


Whatsapp Image 2019 06 30 At 11.25.09 (1)


“Jam këtu për të vëzhguar dhe nesër do të presim për raportet’, tha Soreca, shkurtimisht për mediat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb