Anastasia Kvitko, nuk ndalet asnjëherë, duke treguar fotot e saj joshëse në bikini.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja ka publikuar së fundmi një imazh në të cilin ka treguar edhe njëherë format bombastike dhe provokuese.


Duke qenë se njihet si një konkurrente e Kim Kardashianit, Anstasia ka arritur që rreth vetes të mbledh akoma më shumë fansa.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: