SHBA- Modelja e famshme Angela Martini ka marrë pjesë në eventin e “amfAR” në Nju Jork,


duke u shfaqur më seksi se kurrë. Në fotot që sjell në rrjete sociale, modelja shfaqet e veshur me një fustan të zi të çarë, që tregonte këmbët e saj të tonifikuara, plot elegancë dhe klas.


(d.b/BalkanWeb)