LONDER- Aktorja Angelina Jolie ka ngjallur dyshime mbi gjendjen e saj shëndetësore pasi sa vjen e dobësohet. Së fundmi Jolieështë fotografuar dhe shfaqet mjaft e dobët, siç mund ta shihni edhe ju.


Aktorja e Hollywoodit ka qëndruar në Londër ku ka zhvilluar një takim me Sekretarin e Jashtëm William Hague. Dyshja kanë biseduar për të ndihmuar në promovimin e një fushate ku dy palët kanë nisur të punojnë bashkë.


Në këtë takim aktorja është veshur me një kostum elegant ngjyrë hiri, por dukej kockë e lëkurë.


Dobësia e Angelina Jolie është cilësuar si alarmante, ndërsa mediat aludojnë se ajo vuan nga anoreksia.

(ma.ar/BalkanWeb)

Etiketa: